• 15 GRU 22

„Warsztat pracy adwokata w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych” – mec. Piotr Mazuro.

Dnia 14 grudnia br. odbyło się kolejne w tym semestrze spotkanie studentów naszego Wydziału z przedstawicielem Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Gościem „Pokoju prawniczego” był adw. Piotr Mazuro. Pan Mecenas poprowadził spotkanie pn. „Warsztat pracy adwokata w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych”.

Zgromadzeni studenci wysłuchali wykładu, podczas którego uzyskali wiele interesujących informacji dotyczących pracy adwokata. Dowiedzieli się m.in. na czym w praktyce polega praca adwokata, jakie czynności wykonuje adwokat zarówno przed, jak i w toku postępowania, oraz czy warto, aby adwokat specjalizował się w konkretnej dziedzinie prawa.