• 06 KW. 18
    VIII edycja konkursu na esej dla studentów nt. „Pozyskiwanie danych osobowych dla celów prowadzenia portalu studenckiego”

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych oraz Kancelaria Kobylańska & Lewoszewski zapraszają do udziału w VIII edycji konkursu na esej dla studentów.

W konkursie mogą uczestniczyć studenci prawa i administracji III – V roku studiów jednolitych i I-III roku studiów drugiego stopnia, a celem inicjatywy jest przybliżenie zagadnień związanych z ochroną danych osobowych oraz zwrócenie uwagi na uprawnienia wynikające z przepisów.

Prace można przesyłać do 13 kwietnia 2018 roku – będą one oceniane przez specjalistów z Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ekspertów z Kobylańska & Lewoszewski Kancelaria Prawna sp. j.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników nastąpi do 26 kwietnia 2018 r.

Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie GIODO :