• 12 STY 23
    V4 Gen Mini-Grants z International Visegrad Fund dla Wydziału Prawa i Administracji US

Z przyjemnością informujemy, że Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymał V4 Gen Mini-Grants z International Visegrad Fund. Nagrodzone projekty wspierają mobilność młodzieży oraz promowanie wartości demokratycznych, aktywność obywatelską i dialog transgraniczny wśród młodych ludzi.

W ramach zgłoszonego projektu pt. „Common identity – common future” grupa uczniów z Niemiec, Czech i Polski będzie pielęgnować wspólną historię i tradycję. Celem projektu jest promowanie inkluzywności, ale także nauka prawa i historii oraz znalezienie sposobów na współpracę transgraniczną i dobre sąsiedztwo.

Dziękujemy Pani dr Ewie Michałkiewicz-Kądzieli, Pełnomocnikowi Rektora ds. Współpracy Międzynarodowej WPiA US oraz Pani dr Ewie Milczarek za zaangażowanie w przygotowanie wniosku grantowego.