• 22 KW. 24
    Uroczystość absolutoryjna WPiA US – 2024

Drogie Studentki, Drodzy Studenci ostatniego roku studiów kierunków realizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W niedługim czasie staniecie się absolwentami/absolwentkami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Chcemy, by ten dzień był dla Was niezapomnianym przeżyciem, które będziecie mogli dzielić nie tylko z koleżankami i kolegami z roku, ale także z bliskimi oraz nauczycielami, którzy wspierali Was podczas tego niezwykłego wyzwania, jakim są studia na naszym Wydziale.

Władze Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego wraz z Radą Samorządu Studenckiego WPiA US zapraszają na uroczystość absolutoryjną, stanowiącą symboliczne zakończenie studiów. Uroczystość odbędzie się dnia 3 lipca 2024 r. o godzinie 12.00 w Auli Uniwersyteckiej przy ul. Krakowskiej 71-79.

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące uroczystości absolutoryjnej.

Dla kogo

W wydarzeniu mogą uczestniczyć studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, którzy złożyli egzaminy dyplomowe (studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, studia jednolite magisterskie) po 1 października 2023 roku oraz studenci, którzy mają zaplanowane egzaminy dyplomowe (studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, studia jednolite magisterskie) w czerwcu, lipcu i we wrześniu 2024 roku.

W trakcie uroczystości absolutoryjnej zostaną wręczone wyróżnionym studentom nagrody Dziekana oraz listy gratulacyjne.

Rejestracja

Rejestracja trwa do dnia 12 maja 2024 roku (włącznie) i  odbywa się tylko i wyłącznie przez wypełnienie formularza. Formularz: https://forms.office.com/e/ii7VDtN9yE

Wypełnienie formularza rejestracyjnego oznacza akceptację warunków uczestnictwa oraz zobowiązanie do poniesienia kosztu uczestnictwa.

Koszt: Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 100 zł.

Dane do przelewu:

Uniwersytet Szczeciński,
    Al. Jana Pawła II 22a,
    70 – 453 Szczecin
    46 1050 1559 1000 0022 8790 4474

Tytuł przelewu:   0152 – Uroczystość absolutoryjna 2024, imię, nazwisko, kierunek studiów, nr albumu

Termin wniesienia opłaty: 19 maja 2024 r.

Wstęp będzie możliwy wyłącznie po okazaniu zaproszenia. Zaproszenia będą wydawane od dnia 10 czerwca 2024 r. w Sekcji ds. Studenckich (pok. 3) – budynek Wydziału przy ul. Narutowicza 17a.

Przed uroczystością w holu budynku przy ul. Krakowskiej 71-79 będą wypożyczane togi oraz wydawane birety.

W przypadku pytań, prosimy o wiadomość na adres e-mail: dos.narutowicza@usz.edu.pl lub sk.pia@usz.edu.pl

Prosimy o zapoznanie się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ DOTYCZĄCĄ PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W UNIWERSYTECIE SZCZECIŃSKIM: https://usz.edu.pl/rodo/

UWAGA!

Warunkami uczestnictwa w uroczystości absolutoryjnej są: wysłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 12 maja 2024 r., dokonanie opłaty do dnia 19 maja 2024 r., udział w próbie 2 lipca 2024 r., wejście jedynie po okazaniu zaproszenia, zapoznawanie się z bieżącymi komunikatami dot. organizowanej uroczystości na stronie internetowej Wydziału.