• 28 CZE 22
    Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych Prawo Ochrony Środowiska (pierwsza edycja w r.a. 2021/2022)

Pierwsza edycja Studiów Podyplomowych Prawo Ochrony Środowiska dobiegła końca! Zrealizowaliśmy cel naszych studiów! Przekazaliśmy wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne z zakresu prawa ochrony środowiska, przez co Uczestnicy studiów nabyli lub podnieśli kwalifikacje w obszarze związanym ze środowiskiem i jego ochroną. W dniach 25-26 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie Studiów w Ośrodku „Bażyna” w Pogorzelicy. Nasi Absolwenci odebrali świadectwa ukończenia Studiów Podyplomowych Prawo Ochrony Środowiska.

W dniu 25 czerwca 2022 r. wykład pt. „Pandemia-gospodarowanie odpadami komunalnymi” wieńczący zajęcia dydaktyczne Uczestników studiów wygłosił Pan prof. dr hab. Marek Górski.

Uroczystość zakończenia studiów podyplomowych Prawo Ochrony Środowiska w dniu 26 czerwca 2022 r. prowadziła Kierownik studiów dr hab. Anna Barczak, prof. US.

Z ramienia Władz dziekańskich udział wziął Pan dr Wojciech Bożek, Prodziekan ds. Ewaluacji WPiA US. Swoją obecnością zaszczycił nas również przedstawiciel Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie Pan Wojciech Pietrzak, Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice, oraz Pan prof. dr hab. Marek Górski i Pan dr hab. Pasquale Policastro, prof. US.

W imieniu Absolwentów podziękowanie Kierownikowi studiów, Władzom dziekańskim Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Panu Nadleśniczemu oraz Wykładowcom wyraził Pan Janusz Matyjasik.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Andrzeja Szelążka, Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie, Pana Marka Subocza, Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz dra Marka Chabiora, Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska.

Podziękowania składamy naszym Wykładowcom za zaangażowanie w prowadzone zajęcia, w tym głównie za położenie nacisku na aspekty praktyczne, zgodnie z oczekiwaniami Uczestników studiów.

Dziękujemy również Absolwentom Studiów za aktywne uczestniczenie w zajęciach, trud włożony w ukończenie studiów z wynikami bardzo dobrymi oraz za Państwa pozytywne i przyjacielskie nastawienie, które sprawiło, że grupa I edycji Studiów Podyplomowych Prawo Ochrony Środowiska się tak zintegrowała. Serdecznie dziękujemy za udział we wspaniałej uroczystości absolutoryjnej ukończenia studiów!!!

Dziękujemy, że byliście z nami!

Od marca 2023 r. widzimy się na 2 edycji! Do zobaczenia!

GALERIA ZDJĘĆ: