• 19 CZE 23
    Uroczyste zakończenie II edycji Akademii Młodego Prawnika

W dniu 19 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie II edycji Akademii Młodego Prawnika! Kilkudziesięciu zdolnych uczniów ukończyło program Akademii. Jako najmłodsi prawnicy, nasi absolwenci są teraz wyposażeni w umiejętności niezbędne do podejmowania trafnych decyzji, opartych na sprawdzonej wiedzy i precyzyjnym rozumowaniu.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak wykorzystają te umiejętności w drodze do dorosłości. Mamy nadzieję, że wielu z nich zdecyduje się na dalsze kształcenie na naszym wydziale. A dla tych, którzy chcieliby dołączyć do naszej społeczności, mamy dobrą wiadomość – już niebawem rozpocznie się nabór do kolejnej edycji Akademii!

Szczególne podziękowania kierujemy również do wszystkich partnerów i patronów Akademii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy sukcesu!