• 07 PAŹ 22
    Uroczyste Posiedzenie Rady Naukowej WPiA US. Uchwała o ustanowieniu tytułu honorowego Amicus Singularis – 23 września 2022 r. (fot.)

Rada Naukowa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego podjęła uchwałę o ustanowieniu tytułu honorowego Amicus Singularis Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Wręczenie dyplomów i statuetek, poprzedzone wygłoszeniem laudacji, nastąpiło podczas uroczystego posiedzenia Rady Naukowej w dniu 23 września 2022 r.

Nagrodzeni TYTUŁEM HONOROWYM AMICUS SINGULARIS Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego zostali:

• prof. dr hab. Waldemar Tarczyński – Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego,
    • adw. Piotr Dobrołowicz – Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie,
    • r. pr. Przemysław Mijal – Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

FOTORELACJA: