• 05 LUT 21
    Uniwersytet Szczeciński zatrudni pracownika na stanowisko: specjalisty w Dziale Obsługi Studenta, Sekcja ds. Studenckich.

Miejsce pracy: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Do głównych zadań pracownika będzie należało wykonywanie następujących obowiązków:
    1. Współpraca z Prodziekanem ds. Studenckich.
    2. Obsługa właściwego systemu informatycznego.
    3. Obsługa platformy studenckiej.
    4. Obsługa administracyjna studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych I stopnia, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, w szczególności:
    a). bieżąca obsługa studentów,
    b). prowadzenie ewidencji studentów,
    c). prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem studiów,
    d). przygotowanie, ewidencja i wydawanie studentom indeksów, legitymacji, dyplomów oraz zaświadczeń,
    e). przygotowanie i koordynowanie procedury związanej z ukończeniem studiów,
    f ). realizacja zagadnień związanych z obowiązkowymi ubezpieczeniami studentów (ZUS),
    g ). obsługa formalna praktyk programowych (wystawianie skierowań, przyjmowanie opinii),
    h). opiniowanie i przekazywanie do rozpatrzenia Prodziekanowi ds. Studenckich podań studentów,
    i). prowadzenie spraw związanych z krajową wymianą studencką,
    j). wsparcie obsługi studentów z wymiany międzynarodowej (np. Program Erasmus+),
    k). drukowanie dyplomów oraz legitymacji studenckich, suplementów, umów studenckich, wystawianie odpisów dyplomów i suplementów w językach obcych.
    l). wprowadzanie prac dyplomowych do Ogólnopolskiego repozytorium pisemnych prac dyplomowych.
    5. Wsparcie w obsłudze Jednolitego Systemu Antyplagiatowego.
    6. Wspieranie prac Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.
    7. Archiwizacja dokumentacji.
    8. Współpraca z pozostałymi stanowiskami Sekcji ds. Studenckich w zakresie wykonywanych przez sekcję zadań.
    9. Wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika sekcji (dziekanatu) oraz kierownika działu w zakresie zadań Sekcji ds. Studenckich.

Niezbędne wymagania minimalne:
    – wykształcenie wyższe;
    – staż pracy minimum 6 lat, w tym 2 lata na stanowisku związanym z obsługą administracyjną;
    – komunikatywna znajomość języka obcego (preferowana znajomość języka angielskiego);
    – dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office;
    – umiejętność pracy z wykorzystaniem systemów informatycznych;
    – umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
    – bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    – wysokie umiejętności interpersonalne.

Wymagania dodatkowe:
    – doświadczenie w pracy związane z obsługą interesantów;
    – samodzielność i dokładność w działaniu;
    – odpowiedzialność za powierzone zadania;
    – umiejętność pracy pod presją czasu;
    – umiejętność komunikacji i współpracy;
    – zaangażowanie i inicjatywa własna w działaniu.

Niezbędne dokumenty konkursowe:
    – CV;
    – list motywacyjny;
    – kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie wyższe;
    – kopie dokumentów o posiadanych umiejętnościach, uprawnieniach i kwalifikacjach;
    – zgoda kandydata na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem na stanowisko specjalisty w Dziale Obsługi Studenta

Powyższe dokumenty rekrutacyjne należy składać na adres e-mail: henryka.kosciow@usz.edu.pl w terminie do dnia 10 lutego 2021 r. z dopiskiem w temacie wiadomości mailowej:
    „Nabór – specjalista – Dział Obsługi Studenta, Sekcja ds. Studenckich”.

Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.