• 31 SIE 18

Uniwersytet Dziecięcy „Mały poliglota” – rekrutacja na bezpłatne zajęcia

Szanowni Państwo,
    uprzejmie informuję, że 1 września rozpocznie się rekrutacja na kolejny rok akademicki w Uniwersytecie Dziecięcym „Mały poliglota” działającym przy Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy” (nr
    POWR.03.01.00-IP.08-00-UMO/17) oferowane przez nas zajęcia są bezpłatne.
    Do projektu przyjmujemy dzieci w wieku od 6 do 16 lat.

W naszej ofercie edukacyjnej znajdują się trzy grupy językowe:

– z językiem angielski i rosyjskim,
    – z językiem niemieckim i hiszpańskim,
    – z językiem norweskim i włoskim.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów języków obcych
    – pracowników Wydziału Filologicznego US. Aby zgłosić dziecko do projektu, należy odesłać pod powyższy adres mailowy wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik). Limit przyjęć w roku akademickim 2018/2019 wynosi 180 uczestników. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o wpisaniu na listę osób przyjętych do projektu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji na rok akademicki
    2018/2019 znajdują się na naszej stronie internetowej:
    www.malypoliglota.usz.edu.pl w zakładce: Rekrutacja 2018/2019.
    Zapraszamy również do zapoznania się z Regulaminem projektu Uniwersytet Dziecięcy „Mały poliglota”, który został zamieszczony na stronie internetowej w zakładce: Regulamin.

Oferujemy również bezpłatne warsztaty dla rodziców / opiekunów uczestników obejmujące wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii i metodyki (szczegółowe informacje zostaną przekazane po zakończeniu rekrutacji do projektu Uniwersytet Dziecięcy „Mały poliglota”).

Zapraszamy również na odpłatne kursy językowe dla rodziców / opiekunów dzieci uczestniczących w zajęciach Uniwersytetu Dziecięcego „Mały poliglota”, które odbywają się w tych samych terminach i w tym samym miejscu co zajęcia dla najmłodszych. Szczegółowe informacje o kursach dla osób dorosłych oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie:
    www.malypoliglota.usz.edu.pl w zakładce: Oferta dla rodziców.

Zachęcamy również do rozpowszechnienia informacji wśród osób, które mogą być zainteresowane ofertą Uniwersytetu Dziecięcego „Mały poliglota”.
    Jeżeli będą Państwo mieli dodatkowe pytania, bardzo proszę o kontakt mailowy.

Jesteśmy również na Facebooku:
    www.facebook.com/UniwersytetDzieciecyMalyPoliglota.

Agnieszka Szlachta