• 25 LIS 20
    Turniej Debat Oksfordzkich o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego

Informujemy o Turnieju Debat Oksfordzkich o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego. Turniej odbywa się w ramach projektu realizowanego  przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego.

Celem projektu jest promocja wśród społeczności akademickiej sposobów prowadzenia merytorycznej dyskusji z poszanowaniem argumentów strony przeciwnej. W tym roku wydarzenie odbędzie się 12 grudnia, za pomocą transmisji on-line.

Turniej Debat Oksfordzkich o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego odbędzie się na zasadach Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.

W związku z sytuacją epidemiczną, wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie zdalnej, za pośrednictwem narzędzi informatycznych, umożliwiających przekaz audiowizualny w tym samym czasie pomiędzy uczestnikami oraz sędziami.

Szczegółowe informacje dotyczące niezbędnego oprogramowania zostaną przekazane uczestnikom na tydzień przed rozpoczęciem Turnieju.

Całość wydarzenia zostanie udostępniona na żywo –  link do wydarzenia.

Partnerami wydarzenia są:

• Uniwersytet Szczeciński,