• 19 PAŹ 22
    Turniej Moot Court „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą” – nabór do zespołu do 23 października br.!

Ogłaszamy nabór do 2-5 osobowego zespołu, który reprezentował będzie Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Turnieju Moot Court „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą”. Prosimy o  przesyłanie zgłoszeń do  23 października br.  Serdecznie zachęcamy do udziału w turnieju!

ZGŁOSZENIA – FORMULARZ (kliknij >TUTAJ<)

Turniej polega na symulacji postępowania przed KIO w oparciu o kazus odnoszący się do problematyki przebiegu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami PZP. Udział w konkursie biorą 2-5 osobowe zespoły wraz z ich opiekunami – wyłonione w kwalifikacjach przez uczelnie.

Organizatorzy przewidują nagrodę pieniężną w kwocie 6000 złotych dla drużyny, która zajmie I miejsce, ufundowaną wspólnie przez Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych oraz Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, a także inne nagrody m.in. nieodpłatne i odpłatne dla uczestników drużyn – finalistów turnieju.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

Wszelkie informacje dotyczące turnieju TUTAJ.