• 06 KW. 22
    Szkolenie „przePRAWA z Klientem – Klient w kancelarii prawnej” (6.04.2022r., godz. 17.00)

Zapraszamy na cykl sześciu szkoleń z zakresu rozmowy z Klientem, uwzględniając specyfikę różnych typów klientów. Warsztaty ukierunkowane są na dążenie do ukierunkowanych na dążenie do podwyższenia kwalifikacji zawodowych i rozwój umiejętności miękkich.

Spotkanie z Adwokatem dr. Przemysławem Buczkowskim  odbędzie się 6 kwietnia br. (środa) o godz. 17.00 w formie hybrydowej.

Udział w szkoleniu w formie online, za pośrednictwem MS TEAMS. LINK do spotkania (kliknij tutaj), stacjonarnie (Uczelnia Łazarskiego, Świeradowska 43, Warszawa)

„przePRAWA z Klientem’ obejmie obszary tematyczne z dziedzin:
    • prawa,
    • administracji,
    • prawa ochrony środowiska,
    • prawa medycznego,
    • prawa transportowego,
    • prawa służb mundurowych.

Uczestnictwo w co najmniej 4 spotkaniach uprawnia do uzyskania certyfikatu potwierdzającego udział w projekcie.

HARMONOGRAM (kliknij tutaj)