• 09 MAJA 21
    Szkolenia i kursy dla pracowników Uniwersytetu

Przypominamy o możliwości odbycia interesujących kursów i szkoleń przygotowanych przez pracowników naszej Uczelni. Dotychczas przeprowadzonych zostało 20 szkoleń, a przed nami kolejne spotkania.

1 marca br. została uruchomiona witryna intranetowa o nazwie Repozytorium szkoleń i kursów, na której zamieszczane są informacje o planowanych szkoleniach i nagranych webinarach. Szkolenia odbywają się za pośrednictwem aplikacji MS Teams (lub przez platformę Moodle).

Zapisy na wybrane szkolenie odbywają się poprzez dołączenie do odpowiedniego zespołu w aplikacji MS Teams, czyli poprzez kliknięcie odpowiedniego linku znajdującego się w opisie szkolenia (lista szkoleń znajduje się na stronie głównej i jest systematycznie aktualizowana).

Strona z listą szkoleń i zapisami: https://uniwersytetszczecinski010.sharepoint.com/sites/rk