• 10 KW. 21
    Szkolenia i kursy dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego

Informujemy o możliwości odbycia interesujących kursów i szkoleń przygotowanych przez pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego. Dotychczas przeprowadzonych zostało 12 szkoleń.

Przypominamy, że dnia 1 marca br. została uruchomiona witryna intranetowa o nazwie Repozytorium szkoleń i kursów, na której zamieszczane są informacje o planowanych szkoleniach i  nagranych webinarach. Szkolenia odbywają się  za pośrednictwem aplikacji MS Teams (lub przez platformę Moodle).

Zapisy na wybrane szkolenie odbywają się poprzez dołączenie do odpowiedniego zespołu w aplikacji MS Teams, czyli poprzez kliknięcie odpowiedniego linku znajdującego się w opisie szkolenia (lista szkoleń znajduje się na stronie głównej i jest systematycznie aktualizowana).

Kalendarz szkoleń w kwietniu: