• 05 LIS 23
    Szkolenia i kursy dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego

Informujemy, że rusza trzecia edycja szkoleń dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego – w roku akademickim 2023/2024.

Oferta szkoleń przygotowanych dla pracowników zamieszczona jest stronie: Repozytorium szkoleń i kursów.

Zapisy na wybrane szkolenie odbywają się poprzez dołączenie do odpowiedniego zespołu w aplikacji MS Teams, czyli poprzez kliknięcie odpowiedniego linku znajdującego się w opisie szkolenia (lista szkoleń znajduje się na stronie głównej i jest systematycznie aktualizowana).

Każdy pracownik Uniwersytetu Szczecińskiego ma możliwość zaproponowania i przeprowadzenia nowego szkolenia on-line, poprzez wypełnienie formularza w sekcji zgłoszenie szkolenia. Po przeprowadzeniu weryfikacji nadesłanych przez Państwa zgłoszeń, wybrane szkolenia zostaną umieszczone na stronie repozytorium szkoleń i kursów.

Szkolenie można zgłosić poprzez wypełnienie formularza na stronie: https://uniwersytetszczecinski010.sharepoint.com/sites/rk.