• 04 GRU 23
    Szkolenia dla pracowników z zastosowania nowoczesnych narzędzi informatycznych w kształceniu

Serdecznie zapraszamy pracowników Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego na dwa szkolenia poświęcone zastosowaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych w kształceniu.

Pierwsze szkolenie – z wykorzystania aplikacji Kahoot! oraz Mentimeter odbędzie w formie stacjonarnej w dniu 7 grudnia 2023 r., w godz. 11.45 – 13.15 w sali 222 (Budynek Główny WPiA US, Narutowicza 17a). Przypominamy, że do Państwa dyspozycji są pełne licencjonowane wersje obu aplikacji i zaleca się ich wykorzystywanie podczas zajęć.

Drugie szkolenie z wykorzystywania platformy Moodle odbędzie się w formie zdalnej w dniu 15 grudnia 2023 r. w godz. 10.00 – 13.00 (link do spotkania został już wysłany na pracownicze adresy e-mail, w domenie usz.edu.pl).

Serdecznie zapraszamy na szkolenia, zwłaszcza nowych pracowników, którzy do tej pory nie mieli możliwości odbycia szkoleń z zakresu wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych.