• 26 KW. 21
    Szkoła Doktorska US zaprasza na spotkanie informacyjne

Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

Jesteś na ostatnim roku studiów? Zastanawiasz się co dalej? Pomyśl o rozwoju naukowym – postaw pierwszy krok do świata nauki!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych kształceniem w Szkole Doktorskiej od roku akademickiego 2021/2022.

Spotkanie odbędzie się 13 maja br. (czwartek) o godz. 16.30, w formie online – za pośrednictwem MS Teams.

Kod do zespołu dla studentów US: uflov6i. Osoby spoza US proszone są o wysłanie wiadomości email na adres szkola.doktorska@usz.edu.pl – otrzymacie Państwo link do spotkania.

Podczas spotkania omówione zostaną m.in. zasady rekrutacji, kryteria kwalifikacji, a także terminarz i limity przyjęć. W skrócie przedstawimy także program Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

Na pytania odpowie także nasza doktorantka – mgr Weronika Brzozowska.