• 25 WRZ 19

Projekt stypendialny [Stypendium Santander IE-Digital DNA]

Informujemy o projekcie stypendialnym, aplikowania do kolejnego już projektu stypendialnego Santander IE-Digital DNA.  Kandydaci mogą aplikować do programu na stronie internetowej do 30 września 2019 r. Szkolenia prowadzone on-line będą w języku angielskim i hiszpańskim przez profesorów IE School of Human Sciences and Technology, jednej ze szkół hiszpańskiego IE University. Program jest przeznaczony dla studentów ostatnich 2 lat studiów licencjackich i magisterskich oraz absolwentów, którzy otrzymali dyplom nie wcześniej niż w 2014 roku.

Informacja o projekcie

Udział w dwóch pięciotygodniowych kursach Hiops (High Impact Online Programs). Pierwszy z nich, Nowe Technologie w Innowacji, ma na celu wskazanie ścieżki rozwoju technologicznego z punktu widzenia firm oraz tego, jak firmy wykorzystują technologie do tworzenia przewagi konkurencyjnej. Drugi kurs, Data Science i Wizualizacja w Biznesie, to przede wszystkim zajęcia praktyczne w ramach rozwoju kompetencji pracy z danymi i ich wizualizacji oraz wykorzystania data science w rozwoju przedsiębiorstwa. Ponadto, 30 stypendystów weźmie udział w procesie rekrutacji na praktyki zawodowe w międzynarodowej siedzibie banku Santander w Hiszpanii.

Dodatkowo, tysiąc finalistów programu Santander IE – Digital DNA, którzy ostatecznie nie zakwalifikują się do programu, a chcieliby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w przyszłości, będzie mogło wziąć udział w programie szkoleniowym MOOC „Intelligence Tools for Digital Age” prowadzonym przez IE University. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat, który będzie dodatkowym atutem podczas ubiegania się o prace.

Więcej o projekcie / zapytania – e-mail: santanderuniversidades@santander.pl