• 30 KW. 22
    Akademicki Pakiet Wiedzy 2022

Zapraszamy do aplikowania na bezpłatne szkolenia w ramach Stypendium Rozwojowego Santander Akademicki Pakiet Wiedzy 2022, które kierowane są do całej społeczności akademickiej oraz pełnoletnich kandydatów na studia.

„Akademicki Pakiet Wiedzy” to projekt mający na celu podniesienie wiedzy i kwalifikacji społeczności akademickiej w Polsce, realizowany przy współpracy Uniwersytetu Szczecińskiego z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Fundacją Wyszyńskiego. Dla uczestników projektu przygotowano cykl webinariów realizowanych w formie on-line na platformie Zoom. Każdy uczestnik może wybrać tematykę szkolenia, w którym chce uczestniczyć.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Projekt jest finansowany w ramach współpracy z Santander Bank Polska S.A.

Nabór trwa do 29 kwietnia 2022 r.
    ZGŁOSZENIA (kliknij tutaj)

Udział w programie jest szansą do:

• poznania tajników efektywnej nauki języków (włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i polskiego),
    • motywacji do rozwoju osobistego,
    • nauki eksponowania zdolności językowych podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Serdecznie zapraszamy!