• 27 MAJA 19

Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studenta WPiA

Uprzejmie informujemy, że decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego studentowi IV roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Prawo Wydziału Prawa i Administracji US Marcinowi Galińskiemu zostało przyznane na rok akademicki 2018/2019 stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia.

Przy ocenie jego osiągnięć zostały uwzględnione dotychczasowe osiągnięcia naukowe m.in publikacje, udział w konferencjach naukowych oraz wygłoszone referaty.

Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia na dany rok akademicki  przyznawane jest studentom, którzy w poprzednim roku akademickim zaliczyli rok studiów i w danym roku akademickim uzyskali wpis na kolejny rok studiów przewidziany w planie studiów oraz uzyskali w okresie studiów wybitne osiągnięcia naukowe lub artystyczne związane z odbywanymi studiami lub wybitne osiągnięcia w sporcie.

Laureaci otrzymują wsparcie finansowe w ramach jednej wypłaty od uczelni.

Studentowi WPiA, Panu Marcinowi Galińskiemu składamy serdeczne gratulacje!