• 20 WRZ 18

Stypendium dla najlepszych studentów – praca w kole naukowym wliczana do punktacji

Uprzejmie informujemy, iż  w roku akademickim 2018/2019 – zgodnie z Zarządzeniem Rektora US nr 37/2018 z dnia 4 czerwca 2018r. – dla studentów ubiegających się o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów Uniwersytetu Szczecińskiego punktacji podlegać będzie aktywna praca w kole naukowym.

Zgodnie z zasadami przyznawania stypendium rektora punktacji będzie podlegać aktywna praca w jednym kole naukowym Uniwersytetu Szczecińskiego potwierdzona stosownym zaświadczeniem wystawionym przez opiekuna koła naukowego.

Przykładowy wzór zaświadczenia do pobrania: ZAŚWIADCZENIE AKTYWNEGO UCZESTNICTWA.