• 17 LIS 22
    Studenci WPiA US w finałowym turnieju Moot Court „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą”!

Z satysfakcją informujemy, że drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego reprezentowana przez studentów Wydziału Prawa i Administracji US – Katarzynę Rytwińską, Jakuba Waszkiewicza oraz Alicję Ziemlińską, zakwalifikowała się do finału III edycji turnieju Moot Court „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą!

Jury konkursu po analizie prac (opracowanych odwołań) wszystkich zgłoszonych zespołów – wskazało na niezwykły na tym etapie rozwoju zawodowego profesjonalizm i „wyczucie prawnicze” w odwołaniu przygotowanym przez naszych studentów. Zostało ono wybrane i ocenione najwyżej w związku kompleksowością i celnością postawionych zarzutów oraz adekwatnością i proporcjonalnością sporządzonego uzasadnienia.

Opiekunem zespołu jest Pani r.p. Martyna Wójcik.  Finałowy etap turnieju odbędzie się w Warszawie dnia 2 grudnia br., będzie miała miejsce symulacja rozprawy przed Krajową Izbą Odwoławczą.

INFORMACJA o wynikach (kliknij TUTAJ)

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych, partnerem Sekcja Prawa Zamówień Publicznych Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, a Patronat honorowy nad III edycją turnieju objął Prezes Urzędu Zamówień Publicznych.

Naszym studentom – serdecznie GRATULUJEMY!  Trzymamy kciuki za wystąpienia w finale konkursu!