• 24 MAR 21
    Studenci WPiA US laureatami Nagrody Rektora US dla wyróżniających się studentów

Uprzejmie informujemy, że Nagrodę Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego za wybitne osiągnięcia otrzymało trzech studentów Wydziału Prawa i Administracji US, nagrodę I stopnia – Pani Julia Pakuła oraz Pan Paweł Michalik oraz nagrodę III stopnia – Pan Bartłomiej Banaszek.

Nagroda dla wyróżniających się studentów to pierwsza w historii Uczelni inicjatywa, która ma na celu aktywizowanie potencjału naukowego, twórczego i organizacyjnego społeczności studenckiej. W tym roku została przyznana 25 studentom Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wyróżnienie można było otrzymać za: wybitne osiągnięcia w nauce, sukcesy sportowe, wybitną działalność artystyczną oraz wyróżniającą się pracę na rzecz społeczności akademickiej.

Serdecznie gratulujemy naszym Studentom i życzymy kolejnych sukcesów!