• 20 LUT 21
    Studenci WPiA US reprezentantami Polski w Brown Mosten International Client Consultation Competition 2021!

Z ogromną dumą ogłaszamy Laureatów The 3rd National Client Consultation Competition 2021. Międzynarodowy zespół sędziów oceniających dzisiejsze rozgrywki finałowe przyznał zespołowi reprezentującemu Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego 268 punktów, co zdecydowało o zajęciu pierwszego miejsca.

Serdecznie gratulujemy Studentom IV roku prawa – p. Dariuszowi Zagrodzkiemu i p. Michałowi Rudzkiemu zajęcia I miejsca i kwalifikacji do rozgrywek międzynarodowych!

Studenci z Uniwersytetu Szczecińskiego będą reprezentowali Polskę w kwietniu 2021 r. – w trakcie międzynarodowych rozgrywek Brown Mosten International Client Consultation Competition 2021 (https://www.brownmosten.com).

Gratulujemy także pozostałym zespołom, tj. wspólnej drużynie studentów reprezentujących Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Uczelnię Łazarskiego, która zajęła II miejsce oraz wspólnej drużynie studentów reprezentujących Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego i Uniwersytet SWPS w Warszawie, która zajęła III miejsce.