• 15 GRU 23
    Street Law – spotkanie z uczniami SP nr 16 w Szczecinie

Za nami kolejne spotkanie w ramach Street Law Kliniki Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Zajęcia dla uczniów z klasy 3 C Szkoły Podstawowej nr 16 w Szczecinie przeprowadził zespół studentek WPIA US: Natalia Ochnicka, Olimpia Świtalska oraz Weronika Lencewicz.

Podczas zajęć uczniowie koncentrowali się na najważniejszych postanowieniach Konstytucji, które kształtują demokratyczne podstawy naszego Państwa, zgłębiali tajemnice Konstytucji, odkrywając jej budowę, zasady oraz najważniejsze postanowienia.

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 16 w Szczecinie Panu Leszkowi Kocikowi, wychowawcy klasy 3C Pani Ewie Krajniak, a także koordynator naszej współpracy Pani Elżbiecie Filipiuk – Jagiełowicz.