• 15 LIS 22
    Staż naukowy dr Agaty Pyrzyńskiej w Instytucie Nauk Prawnych Uniwersytetu Zielonogórskiego

W dniach od 26 września do 23 października br. Pani dr Agata Pyrzyńska odbyła staż naukowy w Instytucie Nauk Prawnych Uniwersytetu Zielonogórskiego – zdobywając w tym czasie kolejne doświadczenia naukowe.

Podczas stażu Pani Doktor zapoznała się z działalnością naukową i ofertą dydaktyczną Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Zielonogórskiego. Przeprowadziła zajęcia dla studentów INP UZ na kierunkach prawo oraz administracja, przedstawiając wyniki swoich badań naukowych w obszarze dotyczącym szeroko ujętej problematyki prawa wyborczego i organizacji wyborów.

Wygłosiła również wykład otwarty pt. „Współczesne dylematy polskiego prawa wyborczego” dla członków i sympatyków kół naukowych – podczas, którego szczegółowo zaprezentowała zagadnienia związane z prawną problematyką stanowienia prawa wyborczego. W dniach 14-15 października br. uczestniczyła w konferencji naukowej pt. „Prawo w obliczu współczesności”.

Pani Doktor życzymy dalszej owocnej pracy w zdobywaniu nowych kompetencji oraz sukcesów naukowych!

Więcej informacji (kliknij TUTAJ).