• 06 LIS 18

SSP II i III r., NSP II i III r. – Aneksy do umów o warunkach odpłatności za usługi edukacyjne

Studenci II oraz III roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych jednolitych magisterskich (kier. Prawo) w terminie od dnia 7 listopada br. do dnia 17 listopada br. zobowiązani są do zgłoszenia się do Sekcji Ekonomiczno-Finansowej (pok. 11) w celu podpisania aneksu do umowy o warunkach odpłatności za usługi edukacyjne świadczone w Uniwersytecie Szczecińskim. Sekcja czynna jest od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00 oraz soboty zjazdowe wykładowe (studenci studiów niestacjonarnych) od godz. 9.00 do 13.00. Ogłoszenie nie dotyczy studentów, którzy wznawiają/rozpoczynają studia od roku akademickiego 2018/2019.

Ogłoszenie dotyczy:

Prawo jednolite magisterskie (II i III rok) – studia stacjonarne