• 25 LIS 20
    Spotkanie rekrutacyjne Studenckiego Koła Naukowego Prawa Wyborczego „Vox Populi”

Informujemy o pierwszym w tym roku akademickim spotkaniu Studenckiego Koła Naukowego Prawa Wyborczego „Vox Populi”, które odbędzie się we wtorek w dniu 1 grudnia br. o godzinie 19.30, w trybie zdalnym za pośrednictwem platformy MS Teams. Zaproszone są wszystkie osoby zainteresowane problematyką prawa wyborczego.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie działalność Koła „Vox Populi”, które jako jedno z nielicznych kół naukowych w Polsce, zajmuje się prawem wyborczym. W drugiej części spotkania członkowie koła zapraszają chętnych na „wspólną wyprawę za ocean”, podczas której opowiedzą o tym… „JAK zdobyć władzę w USA!”, wyjaśnią czym jest superwtorek, kim są superdelegaci, ilu tak naprawdę było prezydentów USA i jaki związek z wyborami w Stanach Zjednoczonych ma Święty Mikołaj! W programie spotkania dyskusja o wyborach w USA.

Szczegóły wydarzenia:

Termin: 1 grudnia 2020 (wtorek)

Kod MS Teams: KESB4FK

Studenckie Koło Naukowe Prawa Wyborczego „Vox Populi”