• 31 PAŹ 22
    Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich dr. hab. prof. UW Marcinem Wiąckiem – 3 listopada 2022 r., godz. 17.15

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich organizowane przez Okręgową Radę Adwokacką w Szczecinie i redakcję In Gremio, które odbędzie się w czwartek 3 listopada br. o godz. 17.15 w siedzibie izby przy Placu Batorego 3.

Na spotkanie zapraszamy radców prawnych, komorników sądowych, notariuszy, sędziów, prokuratorów, pracowników naukowych i studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, adwokatów oraz sympatyków wydawnictwa In Gremio.

Temat spotkania i jednocześnie rozmowy z Rzecznikiem Praw Obywatelskich prof. Marcinem Wiąckiem to: „Aktualne wyzwania stojące przez Rzecznikiem Praw Obywatelskich”.