• 29 MAJA 23
    Spotkanie z paragrafem – sędzia Arkadiusz Krupa. Spotkanie dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Z przyjemnością zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych na spotkanie z sędzią Arkadiuszem Krupą, znanym również pod nazwą Ślepym Okiem Temidy z satyrycznych ryskunków. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Spotkanie z paragrafem” w dniu 30 maja 2023 r., o godz. 10.00 w sali 317 przy ul. Mickiewicza 16-18 w Szczecinie.

Sędzia Arkadiusz Krupa to nie tylko prawnik, sędzia, ale także satyryk. W czasie spotkania będziecie mieli okazję posłuchać o jego doświadczeniach związanych z pracą w wymiarze sprawiedliwości, ale również zobaczyć jego rysunki dotyczące prawa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu.