• 21 MAR 21
    Spotkanie z Marią Galewską – DG REGIO Komisja Europejska (26 III 2021)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pracownikiem Komisji Europejskiej Panią Marią Galewską pracującą w Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO), które odbędzie się dnia 26 marca 2021 r. (piątek) o godz. 14.30 w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Podczas spotkania będzie możliwość zapoznania się z procedurą naboru na stanowiska urzędnicze, jak wygląda praca w administracji instytucji Unii Europejskiej, a także jak się zmieniło wykonywanie obowiązków w czasie pandemii. Spotkanie będzie także doskonałą okazją do zadawania pytań w zakresie spraw europejskich.

Prelegent – Pani Maria Galewska – ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra studiów europejskich oraz Uniwersytet Humboldta w Berlinie z tytułem magistra stosunków międzynarodowych. Od 2008 roku pracuje w Komisji Europejskiej, w Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej, gdzie zajmuje się wdrażaniem funduszy Polityki Spójności w Polsce, a także jest doradcą w dziale komunikacyjnym.

Kod do zespołu (MS Teams): 4m2gux3, link do zespołu.

Serdecznie zapraszamy!