• 13 STY 23
    Spotkanie z finalistami Konkursu Moot Court „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą” – sukces studentów WPiA US

W dniu 12 stycznia 2023 r. odbyło się spotkanie finalistów Konkursu Moot Court „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą” – studentów WPiA US z Prodziekanem ds. Studenckich Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego dr hab. Wojciechem Staszewskim, prof. US. Finałowy etap III edycji turnieju dla studentów wydziałów prawa i administracji odbył się w grudniu ub. r. w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego reprezentowana przez studentów Wydziału Prawa i Administracji – Katarzynę Rytwińską, Jakuba Waszkiewicza oraz Alicję Ziemlińską zajęła w finale konkursu II miejsce!

Finał konkursu przypominał prawdziwe zmagania przed Krajową Izbą Odwoławczą. Udział w nim studentów Wydziału Prawa i Administracji US zakończył się sukcesem – zdobyciem drugiego miejsca. Opiekunem zespołu WPiA US była Pani Mecenas Martyna Wójcik.  Zwycięzcami okazali się studenci Uniwersytetu Warszawskiego.

Prodziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego – dr hab. Wojciech Staszewski, prof. US. w dniu 12 stycznia br. spotkał się z częścią drużyny, która reprezentowała Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego podczas finału turnieju.

Skład drużyny Uniwersytetu Szczecińskiego – Wydziału Prawa i Administracji (opiekun: mec. Martyna Wójcik):
    Katarzyna Rytwińska, Alicja Ziemlińska, Jakub Waszkiewicz.

Więcej informacji o konkursie + ZDJĘCIA – www.gov.pl (kliknij >TUTAJ<
    Puchar za zajęcie II miejsca w finale Konkursu Moot Court
    „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą”

Zdjęcie z finału Konkurs Moot Court: „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą”
    (źródło: https://www.gov.pl/ – informacja o Konkursie Moot Court:
    „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą”
    )

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych, partnerem Sekcja Prawa Zamówień Publicznych Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, Patronat honorowy nad III edycją turnieju objął Prezes Urzędu Zamówień Publicznych.

Naszym studentom – serdecznie GRATULUJEMY, życząc dalszych sukcesów!