• 08 GRU 23
    Spotkanie w ramach Międzynarodowego Dnia Prawa Człowieka – „Zachodniopomorska Policja przeciwko hejtowi, mowie nienawiści i handlowi ludźmi”

W dniu 11 grudnia br. (poniedziałek) odbędzie się wydarzenie pn. „Zachodniopomorska Policja przeciwko hejtowi, mowie nienawiści i handlowi ludźmi”, które zorganizowane odbędzie w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Prawa Człowieka.

Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia br. (poniedziałek), w godz. 11.45 – 13.20 w sali 217 (WPiA US, ul. Narutowicz 17a).

Harmonogram:
    • godz. 11. 45 – 11.55. Przywitanie uczestników, wstęp do przedstawianych zagadnień – mł. asp. Konrad Szelest, Zespół ds. ochrony Praw Człowieka KWP w Szczecinie ,
    • godz. 11. 55 – 12.25. Prawa człowieka z perspektywy policyjnych profilaktyków; edukacja funkcjonariuszy, młodzieży i dorosłych – mł. asp. Konrad Szelest,
    • godz. 12. 25 – 12.55. Prewencyjna profilaktyka z zakresu przeciwdziałania handlowi ludźmi, cyberzagrożeń i przemocy rówieśniczej – mł. asp. Damian Orlik, Wydział Prewencji KWP w Szczecinie,
    • godz. 12. 55 – 13.20. Media społecznościowe i ich rola w dzisiejszych relacjach międzyludzkich – sierż. Piotr Jaworski, Wydział Komunikacji Społecznej KWP w Szczecinie.