• 16 KW. 23
    Spotkanie Stowarzyszenia Europejskich Wydziałów Prawa z udziałem Wydziału Prawa i Administracji US

Informujemy, że Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego wziął udział w corocznym spotkaniu Stowarzyszenia Europejskich Wydziałów Prawa – European Law Faculties Association (ELFA), w którym uczestniczyli przedstawiciele z wielu wydziałów prawa w Europie. Nasz Wydział był reprezentowany przez dr Ewę Michałkiewicz-Kądzielę, Pełnomocnika Rektora US ds. współpracy międzynarodowej WPiA US.

Tegoroczne spotkanie odbywało się w dniach 12-14 kwietnia 2023 r. w Lozannie w Szwajcarii. ELFA zrzesza ponad 150 wydziałów prawa z całego świata, w tym 12 wydziałów z Polski.