• 28 LIS 21
    Spotkanie SKNPW „Vox Poluli” oraz Przystanku Dyskusja – „Wybory w Rosji”  (2 XII 2021 r.)

Spotkanie SKNPW „Vox Poluli” oraz Przystanku Dyskusja – „Wybory w Rosji” (2 XII 2021 r.)

Studenckie Koło Naukowe Prawa Wyborczego „Vox Populi” US oraz Przystanek Dyskusja-Salon Dyskusyjny WPiA US, serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie dotyczące wyborów w Rosji!

Jak wygląda procedura wyborcza w Rosji? Jak kształtuje się praktyka wyborcza? W jaki sposób przebiegają wybory prezydenckie, parlamentarne i lokalne w Rosji? Jak to możliwe, że ten sam człowiek za każdym wygrywa wybory?

Na te i inne pytania odpowiemy już w najbliższy czwartek, 2 grudnia 2021 r. Rozpoczęcie spotkania o godz. 11.45. Zapraszamy na platformę MS Teams (kod zespołu: 0dxnljr).

Do zobaczenia!

Studenckie Koło Naukowe Prawa Wyborczego „Vox Populi”
    Przystanek Dyskusja – Salon Dyskusyjny WPiA US