• 16 GRU 21
    Spotkanie międzykulturowe – 16 XII 2021 [pl/eng]

Drodzy Studenci, zapraszamy na spotkanie międzykulturowe ze studentami programu Erasmus. Jeśli chcesz posłuchać lub porozmawiać o studiowaniu za granicą, weź udział w naszym spotkaniu. Porozmawiamy o takich rzeczach jak zwyczaje, kuchnia, pogoda, których doświadczylibyście studiując za granicą.

Spotkanie odbędzie się 16 grudnia br. (czwartek) w godzinach 19.00 – 20.00, za pośrednictwem MS Teams.

Kod do zespołu MS Teams: nxavn0g

LINK do spotkania (kliknij tutaj)

Dear Students, we invite you on Intercultural meeting. If you want to listen or discuss about studying abroad, please take part in our meeting  which will be on MS Teams on 16th of December betweem 19.00 – 20.00 o’clock. We will discuss about such things like the customs, cuisine, weather which you would experience, if you study abroad.

The code to receive the access to the meeting on MS Teams: nxavn0g

The link to the meeting (LINK)

dr hab. Krystyna Nizioł, prof. US
    Uniwersystet Szczeciński/Szczecin University