• 07 GRU 21
    Spotkanie Koła Naukowego „Prolepsis” (14 XII 2021r.)

Koło Naukowe „Prolepsis” zaprasza wszystkich zainteresowanych teorią i filozofią prawa (zwłaszcza wykładnią prawa), komunikacją prawną i prawniczą oraz retoryką na najbliższe spotkanie Koła, które odbędzie się we wtorek 14 grudnia br. o godz. 19.00 za pośrednictwem MS Teams.

W trakcie spotkania będziemy omawiali propozycje zmian w prawie karnym, w szczególności w zakresie propozycji dodania do Kodeksu karnego definicji legalnej terminu „dziecko”. Problem będą referowali mgr Martyna Sowa (Uniwersytet Szczeciński) oraz Jakub Mróz (Uniwersytet Gdański).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy: karolina.gmerek@usz.edu.pl. W wiadomości zwrotnej prześlemy Państwu link do spotkania.