• 20 LIS 19

Spotkanie Kół Naukowych WPiA US z Dyrektor Instytutu Nauk Prawnych oraz Dziekan Wydziału Prawa i Administracji

Informujemy, że dnia 20 listopada br. odbyło się spotkanie dla przedstawicieli, członków Kół Naukowych działających na WPiA US z Panią Dyrektor Instytutu Nauk Prawnych
    dr hab. Eweliną Cała-Wacinkiewicz, prof. US oraz Panią Dziekan Wydziału Prawa i Administracji dr Beatą Kanarek.
    Na spotkaniu tym zostały omówione sprawy organizacyjne związane z funkcjonowaniem Kół Naukowych. Głównym jego celem było ustalenie zasad współpracy między jednostkami administracyjnymi Wydziału oraz Instytutu, przedstawienie bieżących spraw związanych z aktywnością Kół Naukowych, m.in. zasad przepływu dokumentów oraz informacji.