• 25 LIS 20
    Spotkanie informacyjne dla pracowników dydaktycznych: Erasmus+

Dział Spraw Międzynarodowych US zaprasza na spotkanie informacyjne dla pracowników dydaktycznych, zainteresowanych wyjazdem w ramach programu Erasmus+ do krajów UE w roku akademickim 2020/21, które odbędzie się 30 listopada 2020 r.

Termin pierwszej kwalifikacji 2020/21 na wyjazdy dydaktyczne STA i szkoleniowe STT dla pracowników dydaktycznych, rozpoczyna się 1 grudnia 2020 r.

W związku z tym Dział Spraw Międzynarodowych US zaprasza w poniedziałek, 30 listopada, o godz. 12:00 na spotkanie informacyjne, w formie on-line. W trakcie wideokonferencji  pracownicy DSM US szczegółowo przedstawią aktualne zasady realizacji mobilności i proces aplikacyjny.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Link do platformy MS Teams, na której odbędzie się szkolenie otrzymają Państwo na adres mailowy, bezpośrednio przed rozpoczęciem szkolenia, tj. 30.11.2020 r. (do godziny 10.00)

UWAGA. Najprawdopodobniej termin realizacji wyjazdów w ramach programu 2019/20 zostanie wydłużony (aktualnie to 31 marzec 2021). W związku z tym proszę nie składać w zbliżającym się terminie aplikacji wniosków na te same wyjazdy, których nie udało się zrealizować przez sytuację związaną z COVID.