• 16 LUT 22
    Spotkanie dot. współpracy WPiA US z Żandarmerią Wojskową w Szczecinie

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15 lutego 2022 roku odbyło się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego spotkanie z komendantem Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie płk. Piotrem Siuchninskim oraz jego zastępcą płk. Bartoszem Chudzińskim. Ze strony Wydziału Prawa i Administracji w spotkaniu wzięła udział Dziekan dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US, Prodziekan ds. kształcenia dr Beata Kanarek, Przewodnicząca zespołu kierunku prawo służb mundurowych dr Marta Jasińska oraz dr hab. Maciej Jońca, prof. US.

To pierwsze tego rodzaju spotkanie na WPiA US z przedstawicielami Żandarmerii Wojskowej. Jego uczestnicy rozmawiali na temat współpracy pomiędzy reprezentowanymi podmiotami oraz o realizacji wspólnych przedsięwzięć.