• 09 MAR 22
    „Metodyka pracy zawodowego pełnomocnika procesowego” – zgłoszenia do 10 marca br.

Zapraszamy studentów czterech ostatnich semestrów studiów I. i II. stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich na specjalistyczne zajęcia warsztatowe z pracodawcami. Pierwsze zajęcia planowane są na marzec 2022 r.

Wymiar: warsztat 15 h dydaktycznych (2 dni), 1 grupa do 20 os; forma zajęć on-line.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 10 marca 2022 r.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza MS Forms (kliknij tutaj).

W szkoleniu może wziąć udział 20 osób (decyduje kolejność zgłoszeń).

Trener: radca prawny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu procesów sądowych, od wielu lat sprawujący funkcję kuratora sądowego dla pozwanych nieobecnych z miejsca pobytu.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.”