• 27 LUT 23
    Seminarium naukowe „Bieżące problemy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych – przegląd orzecznictwa” – 1 marca 2023 r.

Uprzejmie informujemy o drugiej edycji Seminarium naukowego pn. „Bieżące problemy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych – przegląd orzecznictwa”, które odbędzie się 1 marca 2023 r. w formie online. Seminarium będzie dotyczyło wybranych orzeczeń sądów powszechnych oraz Sądu Najwyższego z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych. Trwa rejestracja.

Formuła seminarium polega na prezentacji i analizie najważniejszych oraz najbardziej reprezentatywnych orzeczeń sądów oraz indywidualnych interpretacji wydawanych w oparciu o przepisy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. W wydarzeniu udział weźmie zróżnicowane grono referentów (m.in. pracownicy naukowi, sędziowie, pracownicy ZUS), którzy zapewnią wielopłaszczyznową analizę orzecznictwa i interpretacji. Organizatorzy planują również otwartą dyskusję naukową dla wszystkich uczestników seminarium.

Rejestracja (kliknij TUTAJ)

Po zarejestrowaniu, na podany w formularzu adres e-mail wysyłany jest automatycznie dostęp do spotkania.

Organizatorzy: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Zachodniopomorski Oddział PSUS, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie

Kontakt do organizatorów: orzecznictwo.prawopracy@usz.edu.pl