• 20 KW. 23
    Repetytorium #przedAPKĄ – spotkanie z adw. Zbigniewem Barwiną (20.04.2023 r., godz. 14.00)

Informujemy, że dnia 20 kwietnia 2023 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali 219 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach repetytorium #przedAPKĄ odbędzie się spotkanie z Panem Mecenasem adw. drem Zbigniewem Barwiną reprezentującym Okręgową Radę Adwokacką w Szczecinie, który jako ekspert omówi wyniki pierwszego testu repetytoryjnego z części karnej adwokackiej, a także odpowie na pytania i przekaże swoje wskazówki dotyczące przygotowywania się do egzaminów wstępnych na aplikacje.

Spotkanie ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć również studenci, którzy nie zapisali się do udziału w repetytorium #przedAPKĄ.

Zapraszamy!