• 22 KW. 24
    Rekrutacja na studia podyplomowe Prawo Ochrony Środowiska (semestr letni 23/24)

Zapraszamy na wyjątkowe studia podyplomowe z zakresu Prawa Ochrony Środowiska na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dlaczego warto?
    • Doświadczeni wykładowcy, specjaliści w swoich dziedzinach,
    • Nowoczesne programy nauczania, dostosowane do aktualnych wyzwań środowiskowych,
    • Możliwość nawiązania cennych kontaktów w branży ochrony środowiska,
    • Dostęp do najnowszych badań i publikacji z zakresu prawa ochrony środowiska.

Dziękujemy Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie za dofinansowanie tego przedsięwzięcia. Jeśli pragniesz aktywnie przyczynić się do ochrony naszego środowiska i poszukujesz solidnego fundamentu wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu prawa ochrony środowiska, studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim są idealnym wyborem. Zapraszamy do rozpoczęcia tej ekscytującej przygody!

Rekrutacja przedłużona do dnia 24 kwietnia 2024 r.

Serdecznie zapraszamy!