• 20 KW. 20

Rekrutacja do EY Polska dla studentów i absolwentów szkół wyższych [płatne praktyki, oferty pracy]

Informujemy o trwającej rekrutacji studentów i absolwentów szkół wyższych do firmy Ernst&Young Usługi Finansowe Audyt sp. z o.o. Polska sp.k. dającej możliwość podjęcia pracy i płatnych praktyk. Oferty pracy przedstawiane są absolwentom studiów licencjackich, natomiast  oferty praktyk studentom – od III roku studiów – dyspozycyjnych w niepełnym wymiarze godzin.

Firma EY Polska umożliwia rozwój kariery w takich działach jak: Audyt, Doradztwo Podatkowe, Biznesowe oraz Transakcyjne w swoich biurach, w całej Polsce, m.in. poprzez: spotkania rekrutacyjne, które obecnie realizowane są online oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych (FB i Instagram).

Więcej informacji (m.in. oferty pracy i praktyk) na stronie internetowej:
    www.zacznijpoziomwyzej.pl