• 01 MAR 24
    Rekrutacja do Akademii Młodego Prawnika

Akademia Młodego Prawnika to wyjątkowa okazja dla młodych ludzi, by zgłębić tajniki prawa w praktyczny i angażujący sposób. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli akademickich, prawników oraz ekspertów. Każdy uczestnik otrzyma indeks Akademii oraz materiały szkoleniowe, które pomogą w dalszym rozwijaniu zainteresowań prawniczych.

Dla kogo?

• Uczniowie szkół podstawowych (klasy IV – VIII)
    • Uczniowie szkół ponadpodstawowych

Udział w Akademii jest całkowicie bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona (20 osób w grupie młodszej i 20 osób w grupie starszej).

Zarejestruj się już dziś i dołącz do naszego wyjątkowego projektu edukacyjnego!

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: https://wpia.usz.edu.pl/akademia-mlodego-prawnika/

Naszym celem jest popularyzacja wiedzy prawnej wśród dzieci i młodzieży. Chcemy pokazać, że prawo jest obecne we wszystkich aspektach naszego życia, a także kształtować świadomość prawną od najmłodszych lat.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby zgłębić świat prawa i rozwinąć swoje kompetencje prawne!