• 06 PAŹ 20
    Realizujemy nową inicjatywę „SALA SĄDOWA” na WPiA US!

Z przyjemnością informujemy, że staraniem władz Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, rozpoczynamy realizację inwestycji – Sala Sądowa na WPiA US.

Inauguracyjne zajęcia w ramach praktycznego przedmiotu „Sala sądowa” prowadzone będą we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Szczecinie, a przewidywany termin oddania inwestycji do użytkowania to koniec grudnia 2020 r.

Zajęcia w ramach „Sali Sądowej” – jako uzupełnienie przedmiotów już realizowanych w procesie kształcenia – umożliwią zdobywanie wiedzy praktycznej, poprzez rzeczywiste zaznajomienie z tajnikami pracy na sali sądowej.

Mamy nadzieję, że powyższe przedsięwzięcie cieszyć się będzie Państwa uznaniem, wzbogacając ofertę dydaktyczną naszego Wydziału.