• 22 STY 23
    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Michała Wojdały

Uprzejmie informujemy, że dnia 20 stycznia br. podczas posiedzenia Rady Naukowej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Michała Wojdały nt. „Dowodzenie w sporach z zakresu przewozu drogowego towarów”.

Promotorem pracy naukowej Pana mgra M. Wojdały była dr hab. Kinga Flaga-Gieruszyńska, prof. US, promotorem pomocniczym dr Daniel Dąbrowski, natomiast recenzentami dysertacji: dr hab. Izabella Gil, prof. UWr (Uniwersytet Wrocławski) oraz dr hab. Agnieszka Góra-Błaszczykowska prof. ASzWoj (Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie).

Rada Naukowa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przyjęła obronę rozprawy doktorskiej z wyróżnieniem i nadała mgr. Michałowi Wojdale stopień doktora nauk prawnych.

Serdecznie gratulujemy Panu Doktorowi i życzymy kolejnych sukcesów w pracy naukowej!!