• 09 MAR 18
    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra M. Hassy

2 marca 2018 r. podczas posiedzenia Rady Wydziału Prawa i Administracji US odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Mariusza Hassy nt. Strategie i programy jako formy prawne polityki rozwoju w świetle zasady zrównoważonego rozwoju.

Promotorem rozprawy był prof. zw. dr hab. Janusz Sługocki, promotorem pomocniczym dr Łukasz Dubiński. Dysertację zrecenzowali dr hab. Jerzy Korczak prof. nadzw. UWr oraz dr hab. Michał Kasiński prof. nadzw. UŁ.

Rada Wydziału Prawa i Administracji US przyjęła obronę rozprawy doktorskiej i nadała mgr. Mariuszowi Hassie stopień doktora nauk prawnych.

Serdecznie gratulujemy Panu Doktorowi i życzymy wspaniałych sukcesów w dalszej pracy naukowej.