• 19 LIS 18
    Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marzeny Radziun

Informujemy, iż podczas posiedzenia Rady Wydziału Prawa i Administracji US w dniu
    16 listopada 2018 r. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marzeny Radziun
    nt. „Decyzje zobowiązujące Komisji Europejskiej w świetle prawa konkurencji Unii Europejskiej”.

Promotorem pracy naukowej był dr hab. Rajmund Molski, prof. US, a recenzentami: prof. dr hab. Marek Szydło (Uniwersytet Wrocławski) i dr hab. Jan Olszewski, prof. UR (Uniwersytet Rzeszowski).

Rada Wydziału Prawa i Administracji US przyjęła obronę rozprawy doktorskiej i nadała
    mgr Marzenie Radziun stopień doktora nauk prawnych oraz wyróżniła zaprezentowaną przez nią rozprawę doktorską.

Serdecznie gratulujemy Pani Doktor i życzymy kolejnych sukcesów w pracy naukowej!